Czy powinnam zgłosić się wcześniej do lekarza?

Witam. Jestem w 32. tygodniu ciąży, dwa tygodnie temu dostałam Zinnat na infekcję dróg moczowych, w moczu były leukocyty i bakterie. Dziś zrobiłam badanie moczu, bo objawy powróciły (ból podbrzusza, bolesne parcie na pęcherz, ból, obrzęk i zaczerwienienie warg sromowych), wyniki są następujące: ciężar 1.015, nabłonki płaskie i pasma śluzu dość liczne, erytrocyty i leukocyty "w normie". Następną wizytę u ginekologa mam za 2 tygodnie - czy wyniki są na tyle zadowalające, by czekać, czy powinnam zgłosić się wcześniej? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli objawy nadal występują to radziłbym udać się do ginekologa od razu.