Czy powinnam zmienić mleko modyfikowane swojemu synowi?

Mój 4 tygodniowy syn karmiony mlekiem modyfikowanym potrzebuje chyba więcej posiłków niż przewiduje schemat żywienia. Powinien jeść 7 razy a często jest to 8 nawet 9 razy po 110 ml. Czy powinnam zmienić mleko?? Karmiony jest mlekiem Enfamil Premium.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W przypadku malucha stosuje się regułę karmienia na życzenie. Nie można określić ścisłych reguł. Enfamil Premium można stosować do 6 miesiąca.