Czy powinnam zostać oczyszczona po poronieniu?

Witam serdecznie. Mieszkam w Anglii. Mam 36 lat I dwoje dzieci (4 I 7 lat). Po 16 dniowym plamieniu udalam sie do lekarza I po pozytywnym tescie ciazowym wyslano mnie mnie na usg dopochwowe. Pielegniarka stwierdzila, ze nie widzi zarodka I zlecila badania krwii na hcg w dwudniowym odstepie. Pierwsze pokazalo 65 a drugie 24. Stwierdzila poronienie ale nie zostalam wyczyszczona. Czy powinnam ? Ostatnie miesiaczki to 2kwiecien I 6 maj I po okolo tygodniu ponowne bole menstruacyjne kontynuujace plamienie az do 24 maja, Czyli 18 dni. 23 maja test ciazowy z moczu pokazal 3-4 tydzien ciazy. Pozdrawiam Agnieszka

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u ginekologa ogólnie nie zawsze wymagane jest czyszczenie częściej jest to czyszczenie samoistne ale kontrola musi być