Czy powinnam zwiększyć dawkę Euthyroxu 25 do całej tabletki na dobę?

Witam, Powiększona tarczyca, od czerwca biorę pół tabletki Euthyroxu 25. rozpoznanie Hashimoto. Dziś zbadałam krew: anty tpo i anty tg są ciągle powiększone, tsh ft4 i ft3 mieszcza sie już w normach. Czy powinnam zwiększyć dawkę Euthyroxu 25 do całej tabletki na dobę? bez brania tabletek: kwiecień: TSH 0.020 maj: TSH 0.013 | FT4 22,09 | FT3 7,49 | ANTY-tg 1078 | ANTY-tpo 231,3 PO BRANIU POŁOWY TABLETKI EUTHYROXU 25: 28 sierpnia: FT3 5,28 | FT4 18.03 | TSH 1,48 | ANTY-tg 1353 | ANTY-tpo 151

Dzień dobry,

nie powinna Pani sama zmieniać dawki leku. O tym powinien decydować lekarz. Proszę się skontaktować ze swoim endokrynologiem.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga