Czy powinnam zwiększyć dawkę i brać dwie tabletki Letrox 50?

Dzień dobry. W 5.tygodniu ciąży miałam tsh 5.9, Ft3 3,31, Ft4 1,05. Od tego czasu biorę letrox 50 jedną tabletkę rano. Po miesiącu ponownie oznaczyłam tsh. Wyszło 3,6. Wiem, że jak na ciążę to wciąż jest za wysokie. Nie mogę dostać się do żadnego endokrynologa. Czy powinnam zwiększyć dawkę i brać np. dwie tabletki letrox 50??

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego ciąże . Przez endokrynologa powinna być Pani przyjęta bez kolejki