Czy powinnam zwiększyć dzienną dawkę folianów?

jestem po trzech poronieniach we wczesnej ciazy. trzy miesiace po badaniach genrtycznych wynik : mutacja MTHFR heterozygota 677C>T i heterozygota 1298A>C oraz wariant 4G5G t PAI-1. Od tamtej pory odstawiłam kwas foliowy i zaczelam brac Folian ( SOLGAR) 1 tabletka dziennie. wynik badania kwasu foliowego po niecalym mieisacu wyniosl 20 . w przyszlym miesiacu chcemy postarac sie o dziecko. Czy powinnam zwiekszyc dzienna dawke folianow ? Moze powinnam brac jeszcze jakies witaminy/suplementy ... ?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy były wykonane badania w kierunku zespołu antyfosfolipidowego?