Czy powinnam zwiększyć intensywność ćwiczeń i czas ich wykonywania?

Witam! Mam 22 lata i ważę 71 kg. Jestem na diecie 1500 kcal od miesiąca schudłam tylko 2 kg. Ćwiczę raz dziennie po 40- 50 minut. Są to różne ćwiczenia podskoki, ćw w klęku, podporze. Mam pytanie czy powinnam zwiększyć intensywność ćwiczeń i czas ich wykonywania? Pozdrawiam. :)

Nie podała Pani zbyt wielu szczegółów na swój temat, swojego zdrowia i konkretnej diety, więc ciężko powiedzieć czy należy zwiększyć intensywność ćwiczeń i ich długość. Może okazać się, że w diecie znajdują się nieodpowiednie dla Pani produkty i dlatego Pani nie chudnie. W celu uzyskania indywidualnej diety zapraszam do kontaktu: marta@zdrowozjesz.pl

Mgr inĹź. Marta Ĺcibisz

Proponowałabym na początek zrobić badania - morfologia, glukoza, cholesterol, tsh. Następnie udać się do dietetyka po odpowiednio ułożoną dietę.