Czy powinnam zwiększyć kaloryczność?

Co powinnam zrobić? od jakiegoś czasu zaczełam ćwiczyć na siłowni 3-4 razy, ale jem jakieś 1300 kcal(od dłuższego czasu) i jestem ciągle zmęczona, jest mi zimno.. Schudłam sporo do niedowagi. Wiem, że powinnam zwięszyć kaloryczność, ale jak to zrobić i do ilu? mam 19 lat i jestem średniego wzrostu raczej

Dzień dobry,

niestety podała Pani za mało informacji aby móc określić Pani zapotrzebowanie energetyczne, aczkolwiek 1300 kcal to zdecydowanie za mało, niezależnie od tego jaki ma Pani wzrost i aktualną masę ciała.

Proszę się skontaktować z dietetykiem z Pani okolicy, który wskaże Pani prawidłowy sposób odżywiania się w Pani sytuacji.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga