Czy powinniśmy poczekać z seksem?

Witam, zmagam się z problemem przedwczesnego wytrysku. Mam 18 lat, ze swoją dziewczyną jestem ponad pół roku a swój pierwszy raz mieliśmy okolo 1,5 miesiaca temu. Od tego czasu kochslismy sie jeszcze 2 razy ze wzgledu na to ze spotyksmy sie 3 razy w tygodniu a nie zawsze jest na to okazja. Chciałbym dowiedzieć się czy podczas tak nieregularnych kontaktów problem ten moze sie ustabilizowac czy powinnismy poczekac jeszcze z seksem.

Dzień dobry!

Jedną z okoliczności sprzyjających wytryskowi przedwczesnemu jest właśnie nieregularne, rzadkie współżycie. Temat jest jednak złożony i częste współżycie samo w sobie może wcale nie okazać się rozwiązaniem, a wręcz powodować stres (jeśli na ten seks nie macie ochoty, nie macie do niego właściwych warunków itp).

Trudno odpowiedzieć na pytanie, czy powinniście Państwo "poczekać jeszcze z seksem", bo nie podaje Pan okoliczności, przemyśleń, Państwa argumentów za albo przeciwko tej decyzji.

Warto rozważyć dłuższą osobistą rozmowę z psychologiem lub seksuologiem.

Pozdrawiam!