Czy powracające myśli samobójcze są groźne?

Czy przejściowe myśli samobojcze są groźne, choć nigdy nie doszło do żadnej próby. Lubię siedzieć sama bądź tylko ze zwierzętami jakoś czuje do nich większą miłość niż do ludzi, czasem bliskie mi osoby są mi obojętne.
ponad rok temu

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie zostawać samej.

Jeśli tylko pojawiają się myśli samobójcze, proszę skontaktować się telefonicznie z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej, w warszawie, Wrocławiu, Krakowie (są takie w większych miastach).
Otrzyma tam Pani bezpłatną, całodobową, profesjonalną i potrzebną pomoc.

Dodatkowo zachęcam Panią mocno do podjęcia terapii-w ramach NFZ-tu lub prywatnie.

Życzę Pani zadbania o siebie,
Irena Mielnik-Madej