Czy powstanie żylaków na łydce może powodować ból?

Mam pytanie. Od stycznia boli mnie lydka w jednym.miescu. odczuwam jakby skurcze. Trafilam do.szpitala w lutym na badanie. Dopplera ale wszystko w porzadku. Teraz zauwazylam ze w bolacym.miejscu zrobil.mi.sie jakby zylak lub.pekniete naczynko I jak.dotkne sie to.mnie ten punkt boli. Czy to jest mozliwe ze przy.powstawaniu takich pajaczkow lub zylakow.bedzie bolec? Nie mam zadnych obrzekow. Dodam.ze biore tabl.antykoncepcyjne ,8 mies. W styczniu robione d dimery tez w normie.

Raczej tak silne dolegliwości bólowe jak Pani przedstawia nie powstają w czasie pojawiania się teleangiektazji, wenektazji czy nawet drobnych żylaków. Być może to tylko taka miejscowa neuralgia.