Czy poziom 125,6 jest odpowiedni dla początku 4. tygodnia ciąży?

Witam rok temu poroniłam ciąże w 10 tc lecz pęcherzyk przestał się rozwijać w 5 tyg pani ginekolog czekała mając nadzieje że się rozwinie ale niestety. Dziś po roku okazało się że jestem w ciąży dzień przed miesiączką zrobiłam beta HCG wynik wyszedł 125.6 wychodziło by na 4 tydzień czyli by się zgadzało ale moje pytanie brzmi czy poziom 125,6 jest odpowiedni dla poczatku 4 tyg ciązy? Denerwuje się czy wszystko ok. Do ginekologa idę w środę

W celu oceny, czy ciąża rozwija się prawidłowo, powinna Pani powtórzyć badanie bGCG i dopiero na podstawie jego wzrostu można ocenić co się dzieje z ciążą. Pozdrawiam