Czy pozostawić w leczeniu samą Depakine?

Witam, Pytanie odnosnie chad. Czy majac lit na poziomie ok. 0,5 mmol/l we krwi (utrzymujaca sie juz przez 2 lata) bedzie bezpiecznie zejsc z dawek (750mg dziennie) do 0 i pozostawic w leczeniu sama depakine? Dodam, ze samopoczucie bardzo dobre, lecz skutki uboczne brania litu zaczynaja coraz to bardziej doskwierac. Aktualnie lecze sie wlasnie litem i depakina (500 mg dziennie). Dziekuje za odpowiedz.

Dzień Dobry Panu,

Dziękuję Panu za kontakt :)

Wszelkie (ewentualne) zmiany/wątpliwości w dawkowaniu farmaceutyku, wskazane jest by skonsultować, z Lekarzem prowadzącym Pana.

Serdeczności i radości Panu życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605