Czy pozostawiony kawałek nicki po wycięciu wędzidełka wargi górnej sam się rozpuści?

Witam. Mam 21 lat. Tydzień temu przeszedłem wycięcie wędzidła wargi górnej w celu założenia aparatu ortodątycznego . Po tygodniu poszedłem na wycięcie szwów. Gdy Wróciłem do domu zauważyłem, że mam jeszcze w sobie kawałek nici. który ledwo co wystaje ale jest. Nie pamiętam też czy były to szwy rozpuszczalne czy nie? Proszę powiedzieć czy to samo wypadnie czy się rozpuści? Bardzo się boje że mi to zostanie do końca życia, a gdy bede przesuwał jezykiem bede czuł ze cos mi tam siedzi. Nic mnie nie boli tylko drażni mnie to ze cos tam wystaje.

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana ponowna wizyta u lekarza . jeśli byłyby rozpuszczalne to nie miałby Pan i usuwania

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u lekarza i ocena lekarska ew pozostałości nici, jeśli miałby Pan szwy rozpuszczalne to w ogóle ich nie usuwa