Czy pozwalać się obejmować mężczyźnie, którego znam kilka dni?

Niedawno spotkalam sie z 2 lata starszym mezczyzna poznanym na portalu randkowym.Rozmowa byla sympatyczna,czulam sie komfortowo.Zalezy mi na bardzo dojrzalej relacji,o czym go poinformowalam. Na 2 spotkaniu dotykal moich dloni, a na 4 usiadl obok mnie na kanapie w kawiarni i przytulal sie.Chcialabym sie dowiedziec,czy to nie za wczesnie? Czy pozwalac sie obejmowac mezczyznie,ktorego znam kilka dni?Widze,ze liczy sie z mimi uczuciami,mimo to mam watpliwosci,czy postepuje dobrze.Prosze o rade.

Każdy z nas ma inne granice jeśli chodzi o bliskość fizyczną.Dla jednej osoby przytulanie się na czwartym spotkaniu wydaje się naturalne, dla innej osoby jest to naturalne dopiero po miesiącu znajomości. Jednak najważniejsze jest respektowanie granic bliskości fizycznej partnera i nie przekraczanie ich.
Proszę zaufać sobie, jeśli ma Pani wątpliwości " pyta Pani czy to nie za wcześnie", to pewnie jest to jakiś sygnał, który warto wziąć pod uwagę.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

Proszę Pani, to w jakim tempie będzie rozwijać się Pani relacja, zależy od Pani ( w dużej mierze). Może pytanie polega na tym jakiego kontaktu i bliskości Pani potrzebuje, czego Pani szuka? Może warto się nad tym zastanowić?