Czy preejakulat mógł zapłodnić moją partnerkę?

Witam! Robiłem z dziewczyną petting. Nie doszło do wytrysku mojego nasienia, natomiast wydzielał mi się jedynie preejakulat. Nie doszło też do dotyku narządów płciowych moich i dziewczyny. Jednakże prawdopodobnie dotknąłem swojego penisa palcami, co spowodowało zetknięcie się ich z preejakulatem. Następnie ręką dotykałem/głaskałem ciała dziewczyny, co spowodowało częściowe wytarcie/osuszenie palców z preejakulatu. Następnie pieściłem palcami jej narządów płciowych wraz z wkładaniem palców do jej pochwy. Czy w takim przypadku istnieje ryzyko zajścia w ciążę mojej dziewczyny? Prawdopodobnie miała ona dni płodne.

Lek. Magdalena Szymańska

Dzień dobry!

Istnieje minimalne ryzyko, iż doszło do zapłodnienia. Ostatnie badania wykazały, iż w preejakulacie mogą znajdować się plemniki, dlatego istnieje szansa na zapłodnienie. Myślę, iż warto wykonać test ciążowy. Test paskowy z moczu jest wiarygodny po ok. 14 dniach od zbliżenia, a test z krwi już po 7.

Pozdrawiam!