Czy preejakulat znika po pewnym czasie?

Gdy podniecam się to wydziela się z mojego penisa preejakulat, boję się że będzie mi się on wydobywał przez długi czas, czy moje obawy są słuszne? Czy preejakulat będzie wydobywał mi się do końca życia?
ponad rok temu

Witam,
wydzielanie preejakulatu jest całkowitą fizjologią. Jest to wydzielina gruczołów cewkowych pełniąca funkcję naturalnego lubrykantu. Nie mamy wpływu na czas jego wydzielania, ani na ilość, która jest osobniczo zmienna.

W odpowiedzi na Pana pytanie: tak, wydzielanie preejakulatu będzie Panu towarzyszyło przez całe Pana życie seksualne.
Pozdrawiam.