Czy preparat Purethal roztocza 50/50% dostępny jest już w sprzedaży?

Proszę o potwierdzenie dostępności preparatu Purethal roztocza 50/50% . W rozmowie telefonicznej z przedstawicielem producenta uzyskałem informację że preparat zaczyna pojawiać się w hurtowniach/magazynach.

Szanowny Panie, lekarze nie zajmują się sprawdzaniem dostępności produktów leczniczych