Czy problem z trądzikiem i łysieniem może być ze sobą powiązany?

Dzień dobry, Aktualnie mam 25 lat. Od wieku nastoletniego mam problem z trądzikiem, na twarzy oraz plecach. Do tej pory nie walczyłem z tym szczególnie, ale mam już dość. Dodatkowo mam wrażenie, że moja skóra jest "inna". Jednocześnie mimo 25 lat mam duży problem z łysieniem - włosów zostało już niewiele. Czy problem z trądzikiem i łysieniem może być ze sobą powiązany? Jakie kroki powinienem podjąć, aby się pozbyć tych uciążliwych problemów. Pozdrawiam

Proszę zacząć od wykonania badań laboratoryjnych : morfologii, cholesterolu, triglicerydów, prób wątrobowych, ASO,CRP, DHEA.Z badaniami proponuję udać się do dermatologa.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska