Czy problem z zatkanym nosem może być związany z krzywą przegrodą?

Witam , od paru lat mam problem z nosem , jak leże zatyka mi sie raz lewa raz prawa dziurka , jak spie w nocy to calkowicie budze sie rano z zapchaną jedną dziurka jak wstane z lozka ona sie nagle odtyka ( czuje taki ucisk w tej dziurce ) , a gdy jestem przeziębiony mam katar to jedna dziurka jest bardziej zapchana niz druga. Czy to moze byc krzywa przegroda nosowa ? potrzebny bedzie zabieg czy mozna z tym zyc ? jest to bardzo uciążliwe.

Jest to bardzo prawdopodobne. Zabieg nie jest zazwyczaj mocno inwazyjny A znacząco zmienia komfort życia.
w celu diagnostyki i pomocy w podjęciu decyzji należy udać się do laryngologa, który rozwieje wszelkie wątpliwości

Witam , myślę , że nie można z tym żyć , jeśli jest to b.uciążliwe! Proponuję wizytę u laryngologa,diagnostykę,leczenie specjalistyczne i ew.operację! z.żurawski