Czy problem zaczerwienienia twarzy zniknie po odstawieniu Izoteku?

Izotek zażywam od 8 stycznia Od 8 do 26 było 40 mg na dobę Od 27 do dzisiaj jest 60 mg na dobę Przy wadze ciała 60 kg. Otóż oprócz suchości ust i skory doskwiera mi problem zaczerwienionej twarzy nawilżam ją kreme cepathil md czy zmniejszenie dawki poskutkuje poprawa koloru skory ? Nie będzie czerwona ? Czy lepiej odstawić izotek ? I czy Ew. Odstawieniu ten problem zniknie ? Aktualnie oprócz paru pryszczy na ciele plecach to na twarzy na poliku mam jednego pryszcza.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza prowadzącego leczenie lub chociaż u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć