Czy problemy z erekcją to skutek psychiki?
Zaburzenia erekcji-używałem pompki próżniowej do penisa ok. 10 dni w styczniu. Sesje 3x30 minut, przerwy na rozmasowanie, wiem że była to głupota, dwa razy przy takiej sesji utrzymywałem penisa w erekcji. Brak urazów z zewnątrz. Nocne wzwody rzadsze i słabsze. Seks raz się uda, raz nie. Wizyty u 3 urologów, angiolog (USG doppler prącia), 3 seksuologów, endokrynolog-diagnoza: bez urazów- psychika. Penis stale miękki i gumowy, jakby dluzszy, sildenafil działa w dawkach 5-10mg (polizanie tabletki).

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki
Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.
Witam!
Konieczne badanie neurologiczne i psychiatryczne. W tak młodym wieku najczęstszą przyczyną słabszej dyspozycji seksualnej są emocje! Dawniej nawet było takie rozpoznanie jak NERWICA PŁCIOWA. Konieczne jest postępowanie psychoterapeutyczne, w zasadzie najlepsze wyniki daje terapia układu, czyli obojga partnerów. Środki farmakologiczne i mechaniczne w zasadzie nie przynoszą skutku.
Życzę powodzenia
W. Łuczkowski.