Czy problemy z widzeniem mogą być spowodowane nerwicą lub wadą wzroku?

Witam. Ostatnio męczy mnie dziwna dolegliwość, chodzi o to, iż widzę w polu swojego widzenia swój nos, dodam, nie utrudnia mi on widzenia, ponieważ widzę tyko jego kontury, lecz bardzo mnie drażni i denerwuje. Aktualnie przechodzę gruźlicę i biorę 3x Rifamazid oraz 2x Prenome na mój refluks. Ostatnimi czasy przechodziłem bardzo dużo stresu i możliwe, iż mam nerwicę choć jej nie stwierdzono lecz moje objawy na nią wskazują. Więc moje pytanie brzmi czy może to być spowodowane antybiotykami lub stresem? Czy jednak mam jakąś wadę wzroku? Liczę na odpowiedź. Pozdrawiam

Witam.nie widzę patologii w widzeniu zarysu swojego nosa. Myślę że jest Pan zestresowany chorobą i wsłuchuje się Pan w swój organizm nadmiernie. Poprawi się jsk Pan zakończy lecxenie. Pozdrawiam serdecznie i życzę zdrowia