Czy próbować odbudować nasz związek?

Po 3 latach związku chłopak mnie zostawił, stwierdził, że chce samotności, że nie chce być w żadnym związku, że kocha.mnie ale to nie wystarczy. nie mieszkalismy razem ale widywalismy sie na początku codziennie a pozniei trochę rzadziej. ( bardzo czesto u niego nocowalam przynajmniej raz e tygodniu) minęło 2 tygodnie od rozstania a ja nie potrafię sobie znaleźć miejsca. bardzo tesknie za Nim i bardzo go kocham. dzisiaj jednak odważyłam się zadzwonić i zapytać czy przestał mnie kochać odpowiedział, że nie. czy ten związek da się jeszcze odbudować czy powinnam odpuścić ? Pozdrawiam

Witam Panią. Rozumiem, że sytuacja jest dla Pani bardzo trudna emocjonalnie, wciąż Pani kocha chłopaka i tęskni za nim. a do tego - o ile dobrze zrozumiałam - nie rozumie Pani jego decyzji i zachowania, ponieważ mimo, że deklaruje miłość postanawia odejść i być sam. W podjęciu decyzji być może pomogłaby Pani szczera rozmowa z nim, wysłuchanie siebie na wzajem, wyrażenie swoich uczuć, oczekiwań, potrzeb, zastanowienie się nad relacją, która Was łączy. Warto także zadać samej sobie pytanie czy ten związek chce Pani ratować, bo w końcu poza Panią nikt tutaj nie zna mężczyzny, z którym była Pani związana. Nikt inny nie wie też czy była Pani szczęśliwa w tym związku, jak silna łączy Was więź i uczucie, oraz czy wola odbudowania związku jest po obu stronach. Może Pani także dać sobie i chłopakowi nieco czasu na przemyślenie sytuacji i decyzję co dalej. Jakąkolwiek podejmie Pani decyzję w tym względzie proszę pamiętać, że to Pani życie i ma Pani pełne prawo o nim decydować. Życzę dobrych decyzji i powodzenia, pozdrawiam.
http://psychoterapeuta-slask.pl/malgorzata-mroz/
tel. 661 033 392
e-mail m.mroz@psychoterapeuta-slask.pl