Czy Prokit 50mg mogę stosować wraz z lekiem Laremid?

Witam, od wczoraj zażywam lek Prokit 50mg 3x1. Proszę o informację czy nie przybędzie mi od niego na wadze, czy nie powoduje on tycia? Czy pomaga na zatrzymanie biegunki? Czy mogę go stosować wraz z lekiem Laremid?

Lek. Tomasz Budlewski

na biegunkę niepomaga i raczej nie spowoduje tycia. jeżeli biegunka wystąpiła przy stosowaniu tego leku to może byc jako działanie niepożądane tego leku. proponuje zglosic sie do lekarza zlecajaćego powyzsze leczenie.