Czy proktolog mógł podczas badania przeoczyć mój guzek ?

Po wsunieciu palca w odbyt wyczuwam przesuwającą się jak by malutka kulke w środku pod skórą tak jak by malutki guzek (mniejszy niz zaiernko pieprzu). Tydzien temu bylem u proktologa na kontroli dostalem masc na hemoroidy, ale mam stosowac tylko prewnecyjnie jak potrzeba. Pytanie, czy proktolog mogl podczas badania przeoczyc ten guzek ?

Lek. Tomasz Budlewski

nie sądze ,
proponuje ponownie zgłosić się do lekarza badajacego
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.