Czy promieniujący ból głowy może być objawem guza mózgu?

Witam. Mam 18 lat i ostatnio miałam sporo stresu w życiu związanego ze swoim zdrowiem. Należy również dodać, iż bardzo się boję o swoje życie i nawet "proste" objawy spędzają mi sen z powiek i sprawiają że wyobrażam sobie najgorsze scenariusze, nowotwory itp. Ostatnio bardzo bolał mnie brzuch, głowa, miałam nudności i byłam osłabiona. Lekarz stwierdził, że to od antybiotyków które przyjmowała na trądzik. Leki które mi przepisał nie pomogły, a bóle się utrzymały. Z badania moczu wyszła mi infekcja układu moczowego - obecnie przyjmuję leki. Miałam również gastroskopię, z której wynika że mam obrzęk odźwiernika. Jedyną kwestią która mnie bardzo martwi jest ból głowy. Utrzymuje się kilka dni i występuje przeważnie z lewej strony potylicy, czasem promieniuje do ucha i karku. Czy to może być guz mózgu? Czy przesadzam?

Objawy mogą wskazywać na zaburzenia emocjonalne, nerwicowe, z somatyzacją ! Jaki tryb życia, wywiad, używki. Jaki stan psychiczny, se, nastrój ? Jaka sytuacja życiowa, domowa i zawodowa??
do interpretacji klinicznej.... Ważny stan ogólny Pacjenta, wyniki badań; zależy od wywiadu, objawów, leczenia etc. Konieczna pełna konsultacja neurologiczna ; psychiatryczna. Zdrowy tryb życia!
Pozdrawiam i zapraszam