Czy prosaki na jądrach i trądzik mogą mieć ze sobą coś wspólnego?

Witam. Mam 18 lat. Od ok. 3 lat mam na jądrach prosaki, jest ich strasznie dużo. Ale to nie jest najdziwniejsze. Na lewym jądrze jest jakby więcej i po orgaźmie jakby się mocniej pociły. Są tam prosaki, ale między nimi są tak samo wyglądające, lecz dużo mniejsze krosteczki. Mam tym obsypane całe jądra (zaznaczam, że lewe nieco bardziej). Mam też bardzo duży (teraz już nie tak bardzo) problem z trądzikiem. Czy to może być jakoś powiązane?

18 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety bez badania nie jestem w stanie odpowiedzieć na Pana pytanie. Prawdopodobieństwo, że opisywane przez Pana zmiany są związane z trądzikiem jest raczej małe.
Najlepiej udać się do dermatologa i jednoznacznie rozwiać wątpliwości.

Pozdrawiam