Czy proteza na zatrzaski jest lepsza?

Witam ,pytanie o implanty i most..Za miesiąc mam odsłonięcie implantow.Ciesze się bardzo ,lecz zarazem martwię.Pid mostem tymczasowym strasznie śmierdzi .Kiedyś miałam małe mostki i koronki i było śmierdzący .Boję się że teraz będzie to samo .I zastanawiam się czy nie zrobić protezy na zatrzaski...Agnieszka

Plusem wyjmowanych uzupełnień protetycznych jest możliwość dokładnego wyczyszczenia i kontrola błony śluzowej. komfortowym rozwiązaniem jest most na teleskopach. Jeśli most jest na zębach dolnych w odcinku bocznym to może być mostem kładkowym .