Czy przebarwienie po wyprysku samo zniknie?

Mam cere tłustą ze skłonnością do wyprysków. Nigdy nie miałam silnego trądziku. Na wypryski dostałam od dermatolog Dalacin T. Zastosowałam go na wyprysk (duży, podskórny) i pomógł mi ale zostawił sine przebarwienie. Czy to samo zniknie? Pomimo wielu lat zmagania się z wypryskami nigdy nie miałam żadnych blizn ani przebarwień, wszystko goiło się bardzo szybko i bez śladu. Dlatego boje się używać tej emulsji i nie wiem czy to przebarwienie zniknie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę zrezygnować z Dalacinu oraz ponownie skonsultować się ze specjalistą dermatologiem.