Czy przebywanie raz w tygodniu w pomieszczeniu, w którym są palone papierosy może zaszkodzić ciąży?

Witam, czy przebywanie raz w tygodniu przez ok. 1 godz. w pomieszczeniu, w którym są palone papierosy może zaszkodzić ciąży?. Papierosy nie są palone bezpośrednio przy mnie, nie ma też widocznego dymu, ale czuć mocny zapach papierosów. Jestem w 8 tyg. i zdarzyło się to tak 4 -5 razy od początku ciąży. Czy mogło to zaszkodzić dziecku?

Aleksander Ropielewski

Na pewno nie jest to korzystne dla Pani i dziecka i jeżeli tylko możliwe należy unikać takiej sytuacji.