Czy przechorowanie ospy wietrznej w dzieciństwie daje pewność, że nie zachoruję?

Dzien dobry, co oznacza wynik badania przeciwciał przeciw różyczce na poziomie IgG 23,70 IU/ml (wynik ujemny: 0,0 - 4,9 wynik wątpliwy: 5,0 - 9,9 wynik dodatni: >= 10) przy jednoczesnym IgM 0,15 (wynik ujemny: < 1,20 wynik wątpliwy: 1,20 - 1,59 wynik dodatni: 1,60). Poza tym czy przechorowanie ospy wietrznej w dzieciństwie daje stuprocentową odporność w przyszłości?

Szanowna Pani, wyniki wskazują na przebyte zakażenie w przeszłości. Nie ma 100% pewności że nie zachoruje już Pani nigdy więcej. Pozdrawiam