Czy przed badaniem kolonoskopowym można jeść wiórki kokosowe?

Dzień dobry. Zbliża mi się termin badania kolonoskopowego, który przypada na 4 stycznia o godzinie 9 rano. Czy mogę dziś jako że jest Sylwester zjeść ciasto z wiórkami kokosowymi i pić szampana ? W zaleceniach nie ma nic o wiorkach kokosowych jednak wiem że już tydzień przed badaniem obowiązuje dieta ubogo-resztkowa.

Witam,
Wiórki kokosowe zawierają 21 g błonnika na 100 g, dlatego w Pani przypadku nie powinna ich Pani spożywać w dużej ilości, ilość alkoholu również powinna być ograniczona.
Pozdrawiam