Czy przed cesarskim cięciem można dostać jakiś lek, który mnie uspokoi?

witam niedługo czeka mnie cesarka i bardzo sie dnerwuje, mam pytanie czy przed cesarskim cięciem można dostać jakiś lek który mnie uspokoi i nie będe wogóle odczuwać strachu.

Marta Mielniczuk

Witam, podczas rozmowy z anestezjologiem przed cesarskim cięciem, wytłumaczy Pani na czym polega znieczulenie i premedykacja przed zabiegiem. Pozdrawiam