Czy przed znieczuleniem należy odstawić leki?

Witam, Prawie dwa miesiące temu skończyłam leczenie helicobacter, zostało mi po nim zapalanie żołądka, które udało mi się już w dużym stopniu wyleczyć, natomiast dalej biorę leki : Duspatalin retard i Prokit. Za trzy tygodnie mam artroskopie barku i chciałam zapytać czy do narkozy/znieczulenia powinnam odstawić te leki czy mogę je brać cały czas i nie będą miały wpływu na narkozę?

Szanowna Pani, proszę nie odstawiać leków. Przed zabiegiem należy poinformować anestezjologa o przyjmowanych lekach