Czy przedawkowanie leków i śmierć z tym związana jest bolesna?

Witam mam pytanie czy przedawkowanie leków i śmierć z tym związana jest bolesna? Czy to zależy od rodzaju leków bo słyszałem że jak się weźmie leki nasene to nic się nie czuje tylko się zasypia i już się nie budzi czy to prawda?

pytanie to nalezy skierowac do tego, kto tak umieral.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza