Czy przejście z mini pigułek w następnym tygodniu na tabletki dwuskładnikowe jest dużym ryzykiem?

Czy przejście z mini pigułek w następnym tygodniu na tabletki dwuskładnikowe jest dużym ryzykiem?czy od razu będę dalej zabezpieczona?

Lek. Paweł Szadkowski

Nie jest to duże ryzyko. Jeśli postąpi Pani zgodnie z zaleceniami w ulotce leku, będzie Pani chroniona. Może Pani dla pewności stosować dodatkową ochronę przez 7 dni.