Czy przeleczony ząb powinien boleć?

Witam.Czy przeleczony kanalowo zab i zrobiona korona na zęba powinien dawać jakies dolegliwosci.Dodam ze korona byla zakladana gdzies po 3 tygodnia od leczenia bez wkladu koronno korzeniowego.Korona jest ceramiczna ale nawet przy dotyku językiem tego zęba boli mnie.wczesniej zglaszalam problem ale pani doktor powtórnie przejrzala zdjęcie które bylo robione po zakończeniu kanalowki i skonsultowala to z innym dentystsa i stwierdzila ze zab jest prawidłowo przeleczony.Czy powinnam sie martwic?

W razie występowania dolegliwości bólowych zawsze należy udać się do lekarza dentysty w celu znalezienia przyczyny bólu i wdrożenia odpowiedniego leczenia.