Czy przełom tarczycowy może dotyczyć osoby z bólem głowy?

Witam, dwa miesiace temu mialam calkowicie usunieta tarczyce z powodu wolow guzowatych. Po miesiacu moje tsh wynosilo 0,31. Dziasiaj czyli dwa miesiace od operacji spadlo do 0,045. Przyjmuje letrox 100 od samego poczatku. Bardzo sie martwie ostatnimi wynikami, czy mozliwe ze tsh moglo tak nagle spasc skoro miesiac temu bylo 0,31 wtedy lekarz mowil ze idealne i nie zmniejszyl dawki. Mam 30 lat liczylam jeszcze ze uda mi sie zajsc w ciaze, a teraz jestem zalamana. Wizyte u endokrynologa mam umowiona dopiero na przyszly tydzien. Czytalam o przelomie tarczycowym czy moze mnie to dotyczyc, ogolnie czuje sie dobrze, jestem troche senna i rozdrazniona, rowniez pobolewa mnie glowa

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie wcześniej zgłosić się do lekarza rodzinnego w celu zmodyfikowania dawki letroxu.