Czy przemęczenie może być odpowiedzialne za plamienia?

Biore tabletki dwuskładnikowe atywia daily 21 7, nie pominęłam żadnej tabletki. 9 dnia pojawiły się plamy krwi, trwa to juz 3 dni i krwawienie sie nasila. Brzuch boli mnie jak podczas miesiączki. Co to może być? Dodam, że dużo pracuje w ostatnim czasie, i przez kilka dni mało jadłam. Czy to moze byc z przemęczenia?

Lek. Tomasz Budlewski

Napewno warto udac się do ginekologa i po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć