Czy przepuklina kresy białej mogła się odnowić?

Witam jestem dwa tygodnie po zabiegu przepukliny kresy białej, zauważyłam że nadal wygląda to jak przed zabiegiem czy przepuklina mogła się odnowić, czy po prostu to wszystko się jeszcze unormuje?

Proszę pilnie w tej sprawie udać się na kontrolę bezpośrednio do chirurga prowadzącego. Taki stan może np. sugerować obecność płynu w tkance podskórnej w procesie gojenia pooperacyjnego przepukliny.