Czy przepuklina się wchłonęła?

Witam, jestem mamą obecnie 4 miesięcznego synka - jest wcześniakiem (36 5 ) , w wieku 5 tygodni był operowany ze względu na uwięźniętą prawostronną przepuklinę pachwinową. W połowie lutego okazało się że wyszła również przepuklina pachwinowa lewostronna , która była na szczęście w nieszczęściu dość szeroka i ładnie się odprowadzała. Syn jest zakwalifikowany do zabiegu w czerwcu lecz od dobrego miesiąca przepuklina w ogóle nie wychodzi. Czy istnieje możliwość że się "wchłonęła" bądź zamknął się kanał?

Raczej to niemożliwe. Jest zawsze szansa na zamknięcie przepukliny, ale tylko i wyłącznie pępkowej. Proszę jeszcze raz skonsultować się z chirurgiem dziecięcym przed zabiegiem i to on po bezpośrednim badaniu zadecyduje czy na pewno trzeba operować dziecko.