Czy przepuklina to wskazanie do CC?
witam mam problem wyszła mi w ciąży..hmm przepuklina byłam na usg i została tak zdiagnozowana:w miejscu wyczuwanlego pod palcem zgrubienia rodzaj przepukliny wypełniony praktycznie w całości konglomeratem licznych, skłębionych naczyń-głownie żylnych ma ok 48x14mm wrota 11mm przepływ w naczyniach widoczny w sąsiedztwie kilka drobnych węzłów. Proszę mi powiedzieć czy jest to wskazanie do cc i co ja mogę z tym zrobić

KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu
Wyznaczanie daty porodu
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani - opis bardzo nieścisły. Bardzo ważne jest badanie kliniczne przez lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam serdecznie,
Dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista gastrolog, chirurg ogólny, proktolog, Kraków