Czy przepukliny wewnątrzbrzuszne są łatwe w diagnostyce?

Czy przepukliny wewnatrzbrzuszne sa latwe w diagnostyce? Jakie badania sa w stanie zobrazowac taka przepukline? (nie chodzi mi o przepukliny pachwinowe, brzuszne itp, ktore to widac w postaci wybrzuszenia). Czy zbyt dlugie jelito dlugie moze NAGLE dawac o sobie znac po 30 latach? Wczesniej dolegliwosci nie wystepowaly.

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze podstawowe badanie usg Ew badanie TK pozwoli zobrazować przyczynę