Czy przerwy parodniowe w leczeniu Daivobed są prawidłowe?

Dzień dobry. Czy przerwy parodniowe w leczeniu daivobed są prawidłowe, stosuje lek 8 tyg. I do konca pewne miejsca są objete luszczyca małe kropki, mozna powiedzieć, że są zastopowane. Wobec tego jak kropki calkiem nie znikają to może smarować je np. co drugi dzień.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza prowadzącego leczenie