Czy przerzedzanie włosów po początek łysienia?

Czy to łysienie androgenowe?Nie mam zakoli jednak przy dobrym oświetleniu, z prawej strony nad czołem wydaje się jakbym miał lekko przerzedzone włosy.W rzeczywistości jednak nie są one rzadsze,tylko trochę jaśniejsze i słabsze niż na reszcie głowy,stąd ten efekt.Zauważyłem to już ponad rok temu,ale nie wiązałem wtedy tego z łysieniem i nie pogorszyło się to raczej od tamtego momentu.Sama linia włosów nie zmienia mi się od dziecka.Czy to początek łysienia,czy po prostu taka moja natura?Pozdrawiam

Proszę udać się do dermatologa lub trychologa, lekarz wykona odpowiednie badania, przeprowadzi z Panem wywiad i dopiero można postawić diagnozę. Jeśli będzie potrzebna wdroży również odpowiednie leczenie.