Czy przerzut raka prostaty na kości można wyleczyć poprzez stosowanie diety?

czy przerzut raka prostaty na kosci mozna wyleczyc dieta I suplemetami.Rozrost gruczolu olbrzymi, nerki z wezykami do pecherza a druga do woreczka na zewnatrz. Czy mozna zmniejszyc gruczoly prostaty? Czy juz do konca zycia worek na mocz z jednej nerki ? Dziekuje prosze o odpowiedz. Czy mozna zahamowac przezuty na kosci I jak.

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
Dieta ma zawsze ogromny wplyw zarowno na profilaktyke, jak i pomoc w leczeniu nowtworow. W pana przypadku istotna jest konsultacja indywidualna z dietetykiem, gdyz przypadek jest zlozony i wymaga wieloplaszczyznowego i szczegolowego rozpatrzenia ze uwzglednieniem historii chorob i wywiadu, a takze konsultacji lekarskiej.
Pozdrawiam

Witam, stosowanie diety jako srodka LECZĄCEGO jakiekolwiek przerzuty jest bezcelowe. Co do innych problemów zawartych w Pańskim pytaniu, to nie podejmuje się na nie odpowiedzieć - są przestawione i sformułowane tak chaotycznie, że właściwie nie wiadomo o co chodzi. Może ktoś za Pana to opisze? Pozdrawiam RH