Czy przerzuty do wątroby mogą mieć postać torbieli prostych?

Czy przerzuty do wątroby mogą mieć postać torbieli prostych? W badaniu mri z kontrastem znaleziono mi 2 torbiele proste o wielkości 5 mm. Zmiany są jednoznacznie określone przez radiologa jako torbiele proste. Radiolog, który wykonywał badanie jest pewien rozpoznania. Twierdzi, że sekwencja DWI wraz z innymi jest w stanie dokładnie zidentyfikować tego typu zmiany.

Spodziewa się Pani , że ja rozpoznam przez internet lepiej niż specjaliści oglądający obrazy badania!?!? Proponuję pozostawać nadal pod opieką tych specjalistów!!! zż

Badanie MR jest najdokładniejszą metodą diagnostyki obrazowej wątroby. Obraz torbieli jest bardzo charakterystyczny i nie można ich pomylić z guzem.
dr Joanna Jędrys
Centrum Medyczne DBAJ O PIERSI
ul.Janickiego 1A Kraków