Czy przewlekłe bóle mięśni nóg mogą być od kręgosłupa?

Witam czy przewlekłe bóle mięśni nóg dokładnie ud łydek kolan oraz lekkie bóle barków ramion mogą być od kręgosłupa dodam że plecy też bolą a najbardziej odcinek piersiowy i ledzwiowy. Mam większość siedzący tryb pracy garbie się. Kiedyś robiłam rtg kręgosłupa lędźwiowego i wiem że mam skrzywienie krew usg w normie

Lek. Katarzyna Szymczak

Mogą mieć związek ze skrzywieniem kręgosłupa oraz nieprawidłowa postawa, brakiem ruchu. Sugeruję wizytę w Poradni Rehabilitacyjnej.
Pozdrawiam