Czy przez to, co czuję, mogę być gejem?

Mam 25 lat i współżyję od 2 mcy jednak nie zawsze dochodzę lub dostatecznie odczuwam przyjemność. Wcześniej masturbowałem sie przy porno. Przez brak odpowiednich odczuć podczas seksu zacząłem się zastanawiać czy mogę być gejem? Nigdy nie zwracałem uwagi na mężczyzn nigdy nie miałem fantazji czy wizji łóżkowej z mężczyzną. Od zawsze pociągały mnie kobiety, masturbowałem się przy porno z udziałem kobiet. Teraz mijając faceta porównuję się z nim a nigdy tego nie robiłem. Biorę moklar na depresje.

Witam , skoro bierze Pan środek antydepresyjny to znaczy, że cierpi Pan na depresję
bo inaczej by się Pan nie leczył, prawda?
Depresja może obniżyć także libido więc te zakłócenia mogę być spowodowane tą chorobą a nie zmianą orientacji. Szczególnie, że jak Pan pisze mężczyźni Pana nie pociągaję, a jedynie się Pan z nimi porównuje.
Pozdrawiam